Sõltumata sellest, kas inimene kavatseb ka teie organisatsiooni laiendada või tegeleb isegi lühiajalise sissetulekuga seotud hädaolukorraga, aitab õigluseta rahastamine. Selline sularaha ei ole aga organisatsioonide pidajate jaoks ohtlik.

laena raha

Võrrelge Internetis olevaid krediite parimate tasude saamiseks ja alustage sõnavõttu. Pidage meeles, et terve tarkvara põhjustab alati raske majandusliku kinnituse, mis võib üllatada mis tahes krediidireitingut.

Finantstooted

Privaatne edasiliikumine võib olla rahaline kitarr, mis võimaldab laenuvõtjatel raha laenata ja algatada nende tagasimaksmine tundide kaupa. Finantslaenud aitavad saada ootamatuid kulusid, ühendada majanduse või rahalise põhitegevuse aega. Need on lukustamata või ehk omandatud ja neil on tavaliselt nii väljakujunenud kui ka tegurite hinnad.

Kuna need laena raha refinantseerimisvõimalused avaldavad positiivseid külgi, on neil ka ohte, mis on kohustuslikud, et saaksite valida varasemate küsimiste hulgast igaüks. Laenuvõtjad peaksid kaks korda mõtlema, miks nad sissetulekut taotlevad, nende inimeste tase on kohustatud tagasi maksma ja täpselt, kuidas nad seda kulutama, võimaldab teil teha selgroogu. Lisaks soovitavad eksperdid veenduda, et raha on vajalik ja võib raha saada rohkem kui valusam.

Kui taotlete eraviisilist edu, vaatavad pangaasutused tõenäoliselt teie krediidiajaloo üle ja algatavad laenu, teie sularaha ja alustavad tänapäeva majandustegevusega, et teada saada, kas keegi on kvalifitseerunud edasiliikumiseks. Laenuandja vaatab kõige lihtsamal viisil, mida suure tõenäosusega võtate laenu regulaarseks katmiseks, ja alustab sellega, kas mitmed muud allikad võimaldavad teil tegelikke hilinenud kulusid lahendada, kas te ei suuda seda saavutada.

Finantslaenud kipuvad olema lukustamata ega vääri raha saamiseks seda konkreetset diskrediteerivat tagatist. Need refinantseerimisvõimalused on tavaliselt hea soovitus, kui olete tabanud müüri raha, mis plaanib sularaha laenata, välja arvatud juhul, kui see tõenäoliselt ei suuda rahuldada teiste kapitalistiilide vajadusi. Kuid isiklikel pausidel on tavaliselt kõrgemad tasud võrreldes täiendavate krediidiliikidega.

Omandatud hüpoteeklaen eeldab, et eraisik, kes teeb täielikult tehingu, lisab raha söötmiseks nii ratta kui ka koha. Kuigi see võib vähendada teie riski olla võlgnik ja saada paremini laenu, võib see ohustada ka teie vara, kui te ei pruugi laenu tagasi maksta.

Tööstuslikud krediidid

Nagu ettevõtjal, on tõesti raske proovida selle organisatsiooni jaoks riskivaba raha hankida, sest pangad hindavad kaitset. Tavaline laenuprotsess nõuab täielikult võimsate ressursside esitamist, kuna tagatis, kui te ei suuda krediiti maksta. Paljude ettevõtete puhul on see oluline küsimus, et juhusega harjunud kontrollid ei ole kindlasti liiga tõhusad või võib-olla juba kevadel ollakse tagatud erinevatel muudel põhjustel raha saamiseks, sealhulgas laenud pankadelt või isegi äriinimestelt.

Õnneks on meil valikud, mis võimaldavad teil hankida oma sularaha, mis peaks inimesel olema, ilma et saaksite oma isiklikke ega ärilisi allikaid väärtusena pakkuda. Need kaks pausi klassifitseeritakse reklaamipausidena, mis ei vääri tingimata õiglust. Kuid need laenud kipuvad teile avaldama ja need on saadaval kõrgemate tasude alusel, et peegeldada finantsasutuste kõrget positsiooni.

Kaubanduslikku edu ilma tagatisteta saab leida Little bit Industrial Authorities’i kaudu ja see algab veebipõhistest finantsasutustest, nagu Lantern in SoFi. Pangandusasutused võivad siiski krediidivõime üle vaadata ja alustada tööstuslikku funktsionaalsust, et teada saada, kas teil on õigus nende kahe laenu saamiseks. Teenused on laenuandjate lõikes erinevad, kuid kipuvad siiski andma hõõguvat isiklikku krediiti ja alustama uustööstuslikku rahandust koos finantsaruannete, nõuetekohaselt tõestatud rahalise tausta ja aja jooksul äriga.

Ükskõik, kas otsite professionaalset edu jahti ilma aktsiaoptsioonideta, uurige enne ostmist kindlasti teavet. Ehkki väärtusetu äriareng võib olla hea meetod tuhandetele ettevõtete omanikele, pole see ka ilma nende eriliste puudusteta. Huffingtoni sisus avaldatakse, et pangaasutused, kes pakuvad lihtsalt mitteõiglaseid ärilaene, nõuavad kindlasti teilt isiklikku tagatist. Soovitab, kui ettevõte ei suuda krediiti tagasi maksta, siis jääte võla eest isiklikult vastutavaks.

Omandatud krediidid

Tuginedes mõõdetud paranemisele, mida te vaatate, peaks pangandusasutustel olema see kindel lubadus suurepärane investeering, kuna raha eest, kui palju inimene laenab, on väärtus. See võib aidata finantsasutusel kinnitada, et kui te ei suuda oma võlga tasuda, võivad nad saada aktsiaturgu. Sellegipoolest aitab see laenuvõtjatel krediidiskoori vähendada, kui soovite täita krediidiga seotud kriteeriume, mõnikord on see tõenäoliselt saadaval ilma investeeringust sõltumata.

Laenuvõimalused, rahaliste seeriate koduhind ja automaatsete pauside alustamine on näited omandatud pausidest, kus teie maja kasutatakse tagatisena sularaha tagamiseks, mille inimene laenab. Krediitkaardid ja alustavad finantstooted ilmuvad sageli, võlgadele ei kinnitata allikaid. Saadud laenud võivad olla väiksemate kuludega ja nõuda piiranguid, kuna väärtus leevendab üht mitmest panusest tavalise panga saamiseks.

Kuna väärtuse puudumisest saadav kasu on üldiselt intrigeeriv, hakake mõtlema võimalikele riskidele, mis on vastupidised eelistele, mis varem said individuaalset edu ilma kaitseta. Kui te ei suuda kulusid korrapäraselt muuta, võib krediit libiseda, mis võib hiljem kahjustada teie võimet laenu saada. Lisaks, kui te ei suuda oma võlga tasuda, nõuab finantsasutus omakapitali ja kasutab seda, et mainida sularaha, mille olete endiselt kohustatud tagasi maksma.

Veenduge, et te ei tee seda, kui te jaotus sundida edenemise kulud, uus krediidiajalugu ja alustada krediit on märgitud, kuna hilineb finantsasutusega. Kui teil jääb üks või mitu tasu võtmata, võib laenufirma teie omakapitaliga isegi lühiajaliselt mõjutada. Hiljem seisab üksikisik silmitsi teie aktsiate tagasivõtmisega või võib-olla sulgemisega, kas vastavalt ettemakse terminoloogiale.