NASZA WIZJA


Na Fuertaventura Full doświadczenie jesteśmy zobowiązani do szerzenia dziedzictwa przyrodniczego naszej wyspy i jej wartości kulturowych. Od ponad 15 lat promujemy odpowiedzialną i zrównoważoną turystykę poprzez wszystkie nasze działania.

Staramy się dzielić z naszymi klientami unikalnymi chwilami, pełnymi radości i zabawy, pośród najpiękniejszych krajobrazów Fuertaventury.

Nasz zespół składa się z grupy profesjonalistów, którzy przemienili naszą każdą wycieczkę w niezapomniane przeżycie. Bliskość z naszymi klientami i miłość do natury są naszym sposobem na życie.

ODWIEDŹ NAS I ZNAJDŹ KAŻDY Z NASZYCH DZIAŁAŃ I PROJEKTÓW!

fotosea

ODYSSEE 3

Przeżyj niezapomniane doświadczenie na wybrzeżach Fuertaventura! Odyssee 3 będzie Twoim najlepszym wspomnieniem z wakacji. Możesz przyjść w towarzystwie rodziny lub znajomych. Zostaw wszystko w rękach naszego wykwalifikowanego personelu, który będzie odpowiedzialny za Twoją wygodną i bezpieczną podróż.

KONTYNUUJ CZYTANIE

PRZYGODA PIRATÓW

Przyjdź cieszyć się z nami dniem pełnym niezapomnianych przygód i zabaw wśród krystalicznych wód południowego wybrzeża Fuertaventury! Przeżyj prawdziwą piracką podróż wraz z rodziną i przyjaciółmi. Pirackie doświadczenie będzie jedynym z najlepszych wspomnień z wakacji na Fuertaventura. Zostaw wszystko w rękach naszej wykwalifikowanej załogi, którzy będą odpowiedzialni za komfort i zabawę podczas podróży.

KONTYNUUJ CZYTANIE

JETSKI TOUR

Pełna adrenaliny Twoich wakacji jazda na skuterze wodnym w poszukiwaniu delfinów, żółwi i ryb. Wypełniony emocjami jeden z najlepszych dni na Fuertaventura! Podczas naszej wycieczki będzie można przejechać się jedną z najpiękniejszych plaż na świecie z pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników. Wzdłuż naszej trasy , wzdłuż wybrzeża Jandia ciesz się z niezapomnianych wrażeń.

KONTYNUUJ CZYTANIE

FULL WATER

Niech się rozpocznie przygoda: chodź z całą rodziną i przyjaciółmi aby cieszyć się naszymi wodnymi atrakcjami. Przyjdź do naszego punktu spotkań na plażach w Costa Calma i przygotuj się na niezapomniany dzień. Chcemy zaoferować Państwu kilka opcji: Pokonaj fale Atlanyku...

KONTYNUUJ CZYTANIE

PREMIUM


CHCEMY UDOSTĘPNIĆ CIEBIE WSZYSTKIM NASZYMI PRZYGODAMI!

Pobierz dodatkowe informacje o naszych specjalnych działaniach i promocjach.FUERTAVENTURA PEŁNE DOŚWIADCZENIA

...I proszę nie zapomnij śledzić nas za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych: możesz przesyłać zdjęcia, filmy i komentarze. Dobre czasy są niezaponiane!

fotoland

BUGGIES

Przyjdź aby podróżować z nami w najbardziej egzotycznych i ekskluzywnych krajobrazów południowej części wyspy Fuertaventura. Przeżyj przyjemność przygody i daj się ponieść w górach najstarszej wyspy archipelagu Wysp Kanaryjskich. Buggi tour to zabawna i rodzinna wycieczka idealna dla wszystkich...

KONTYNUUJ CZYTANIE

QUAD

Wycieczka dla miłośników emocji i intensywnych doświadczeń:Przyjdź aby podróżować z nami w najbardziej egzotycznych i ekskluzywnych krajobrazów południowej części wyspy Fuertaventura! Przeżyj przyjemność przygody i daj się...

KONTYNUUJ CZYTANIE

POZNAJ WIELKICH Z NIEBIESKIEGO


Fuertaventura, pełne doświadczenie ma przyjemność podzielić się z wami wielkimi z niebieskiego , interaktywnej galerii zaprojektowanej tak , że możemy podziwiać razem różnorodność i bogactwo naszych brzegów. Oferujemy Państwu informację o naszym naturalnym dziedzictwie i naszych gatunków żółwi, delfinów i wielorybów.

Z miłością i szacunkiem chcemy pokazać wam część naturalnego raju, unikalnego na świecie.


KONTYNUUJ CZYTANIE
KUP TERAZ