NASZA WIZJA


Na Fuertaventura Full doświadczenie jesteśmy zobowiązani do szerzenia dziedzictwa przyrodniczego naszej wyspy i jej wartości kulturowych. Od ponad 15 lat promujemy odpowiedzialną i zrównoważoną turystykę poprzez wszystkie nasze działania.

Staramy się dzielić z naszymi klientami unikalnymi chwilami, pełnymi radości i zabawy, pośród najpiękniejszych krajobrazów Fuertaventury.

Nasz zespół składa się z grupy profesjonalistów, którzy przemienili naszą każdą wycieczkę w niezapomniane przeżycie. Bliskość z naszymi klientami i miłość do natury są naszym sposobem na życie.

ODWIEDŹ NAS I ZNAJDŹ KAŻDY Z NASZYCH DZIAŁAŃ I PROJEKTÓW!

fotosea

ODYSSEE 3

Przeżyj niezapomniane doświadczenie na wybrzeżach Fuertaventura! Odyssee 3 będzie Twoim najlepszym wspomnieniem z wakacji. Możesz przyjść w towarzystwie rodziny lub znajomych. Zostaw wszystko w rękach naszego wykwalifikowanego personelu, który będzie odpowiedzialny za Twoją wygodną i bezpieczną podróż.

KONTYNUUJ CZYTANIE

PRZYGODA PIRATÓW

Przyjdź cieszyć się z nami dniem pełnym niezapomnianych przygód i zabaw wśród krystalicznych wód południowego wybrzeża Fuertaventury! Przeżyj prawdziwą piracką podróż wraz z rodziną i przyjaciółmi. Pirackie doświadczenie będzie jedynym z najlepszych wspomnień z wakacji na Fuertaventura. Zostaw wszystko w rękach naszej wykwalifikowanej załogi, którzy będą odpowiedzialni za komfort i zabawę podczas podróży.

KONTYNUUJ CZYTANIE

DOLPHIN TOUR

Przeżyj niezapomnianą przygodę u wybrzeża Fuerteventury!

Wybierz się z nami w rejs łodzią motorową po parku naturalnym Jandia, gdzie możemy spotkać delfiny oraz wieloryby.

Oprócz tego będziemy podziwiać piękne widoki plaż oraz miasteczka Morro Jable, a w międzyczasie podzielimy się ciekawostkami o niepowtarzalnej naturze naszego regionu.

Zapewniamy Ci także darmowy transport z hotelu na oraz z miejsca wycieczki!

HORARIOS:

10:00 / 13:00 / 16:00

Precios: 35 € (3-99)

PREMIUM


CHCEMY UDOSTĘPNIĆ CIEBIE WSZYSTKIM NASZYMI PRZYGODAMI!

Pobierz dodatkowe informacje o naszych specjalnych działaniach i promocjach.FUERTAVENTURA PEŁNE DOŚWIADCZENIA

...I proszę nie zapomnij śledzić nas za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych: możesz przesyłać zdjęcia, filmy i komentarze. Dobre czasy są niezaponiane!

POZNAJ WIELKICH Z NIEBIESKIEGO


Fuertaventura, pełne doświadczenie ma przyjemność podzielić się z wami wielkimi z niebieskiego , interaktywnej galerii zaprojektowanej tak , że możemy podziwiać razem różnorodność i bogactwo naszych brzegów. Oferujemy Państwu informację o naszym naturalnym dziedzictwie i naszych gatunków żółwi, delfinów i wielorybów.

Z miłością i szacunkiem chcemy pokazać wam część naturalnego raju, unikalnego na świecie.


KONTYNUUJ CZYTANIE
KUP TERAZ