FAQS

Wprowadzenie

Aby ułatwić zakup, oferujemy tę listę najczęściej zadawanych pytań. Pamiętaj, że mamy do dyspozycji wszystkie Twoje pytania dotyczące naszych działań. Nie wahaj się z nami skontaktować:

Jesteśmy tutaj, aby spędzić z tobą najpiękniejszy dzień wakacji!


Ogólne

Tak, wszyscy nasi klienci mają hotel do odbioru i odbioru. Podczas rezerwacji zostaniesz poinformowany o dokładnym czasie i miejscu, w którym muszą być. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym przewodniku na czas.

*** Oferujemy tę usługę ze wszystkich hoteli, które znajdują się od gminy Tuineje do gminy Pájara. Kiedy klienci znajdują się w Lodge na północy wyspy, muszą udać się do jednego z naszych punktów spotkań lub bezpośrednio do portu Morro Jable. Ważne jest, aby skontaktować się z nami, aby zorganizować transport na czas.

W niekorzystnych warunkach pogodowych wycieczki ze względów bezpieczeństwa. W takim przypadku zawsze się rozliczamy Skontaktuj się z naszymi klientami, aby zmienić wycieczkę na inny dzień.               Tak, z jakiegoś powodu nie mogą przenieść aktywności na inny czas. Dokonamy pełnego zwrotu pieniędzy, o ile zgłosisz swoje, aby kupić bilet.

Jeśli klient nie może dokonać podróży z jakiegoś powodu, należy skontaktować się z nami tak szybko, jak to możliwe, z nową rezerwą lub, z poważnych powodów, do zwrotu pieniędzy, o ile przedstawisz pokwitowanie i zakup biletu.

Nasze wycieczki można kupić na kilka sposobów: a) w naszych biurach w porcie Morro Jable, b) za pośrednictwem naszej strony internetowej lub c) w FULL WATER bezpośrednio od nas spotykam się na plaży Costa Calma. Sprawdź mapę, aby poznać naszą dokładną lokalizację.

Wszystkie zajęcia z wodą są kupowane tego samego dnia w momencie zakupu. Spotykam się tam, gdzie to zrobiliśmy. Sprawdź mapę, aby poznać naszą dokładną lokalizację w Costa Calma.

Tak, możliwe są prywatne wycieczki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu świętowania urodzin, lunchów biznesowych, spotkań z przyjaciółmi lub stronami między innymi tematycznie. Musisz najpierw skontaktować się z nami. Zarządzaj każdym wydarzeniem, które chcesz zorganizować na naszych łodziach.


Odyssee

Wycieczka po Odyssey 3 trwa około 4 godzin i trwa średnio, ponieważ opuściliśmy port Morro Jable do naszego powrotu.

Tak, nie ma limitu wieku. Dla małych dzieci ważne jest zabranie własnego samochodu i wszystkiego, co jest potrzebne do wygodnej podróży z rodziną.

Robimy wszystko, aby oglądać wieloryby. Podczas jazdy jedziemy wzdłuż wybrzeża w poszukiwaniu najlepszych punktów, które obserwujemy iw większości przypadków się udaje.

Przypominamy również, że Odyseja 3 jest jedną z nielicznych łodzi w porcie Morro Jable, która ma prawo przesiewać wieloryby.                 Jesteśmy oficjalnie statkiem z niebieską flagą.

Każdej podróży towarzyszyć będzie 70 lub 80 klientów Dorośli i dzieci; Co sprawia, że podróż jest bardzo wygodna i przyjemna.

Wyszliśmy z naszego miejsca spotkań w porcie Morro Jable. Od Sprawdź dokładną lokalizację na mapie.

Tak, nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie. Mamy nawet rampę dla wózków inwalidzkich i odpowiednie miejsca do poruszania się.

Mamy też zespół przygotowany na spotkanie wszystkich, które występują podczas podróży. Po drugiej stronie jesteśmy łodzią PROTECTED CARDIO.

Tak, mamy usługi dla mężczyzn i kobiet na pokładzie.

W rzeczywistości żaden z naszych posiłków nie zawiera glutenu. Oferujemy menu Nasz chleb klienta, ale to tylko opcja. Mamy również kurczaka Halal i menu wegetariańskie dla tych, którzy proszą o to z wyprzedzeniem.

Tak, zarówno transport, jak i jedzenie i picie są wliczone w cenę wycieczki. Z drugiej strony mamy również ekskluzywny serwis koktajlowy i kawę za dodatkową opłatą.

Wygodna i odpowiednia odzież do spędzenia dnia na morzu. Z drugiej strony, jeśli chcesz uprawiać sporty wodne i nosić kostium kąpielowy i ręcznik.

Jeśli chcesz zrobić jedną z naszych aktywności wodnych na łodzi, musisz zarezerwować ją bezpośrednio u naszych przewodników podczas wycieczki.

Tak, możesz palić na łodzi, ponieważ mamy wyznaczone miejsce dla palaczy.

*** Te ogólne pytania i odpowiedzi obowiązują również podczas naszej wycieczki PIRATE EXPERIENCE


Jet-Ski

Niekoniecznie, ponieważ wszyscy klienci noszą kamizelkę ratunkową przed wypłynięciem na morze. Oczywiście bezpieczniejsze byłoby praktyczne posiadanie podstawowych pojęć pływania.

Nie, ponieważ jest to wycieczka z przewodnikiem. Przed wyjazdem otrzymasz klasę teoretycznie wszystkich naszych klientów wraz ze wszystkimi instrukcjami i zasadami, które musisz znać, aby wykonywać tę działalność bez ryzyka. To bardzo ważne Postępuj zgodnie z instrukcjami przewodników.

Doświadczenie w jeździe na nartach wodnych nie jest wymagane. 85% naszych klientów robi to po raz pierwszy w życiu z nami.

Minimalny wiek do jazdy na nartach wodnych to 16 lat. Bez Najmłodszych można jednak uczynić podróż towarzyszem.

Jest to działanie, które odbywa się w morzu, dlatego ważne jest, aby zabrać je ze sobą Stroje kąpielowe lub kombinezony i ręczniki. Dysponujemy Klientami, aby mogli zachować swoje ubrania i rzeczy osobiste podczas wykonywania przez nas czynności.

Podróż trwa około 1 godziny.

Tak, ale usługa transportowa jest przeznaczona tylko dla klientów, którzy udają się do Uruchom aktywność. Reszta towarzyszy może poruszać się po plaży i cieszyć się stamtąd.

Tak, w większości przypadków. To bardzo intensywne doświadczenie i Transformer, ponieważ można je obserwować z niewielkiej odległości.

Możesz jeździć do dwóch osób na skuter wodny. Cena wycieczki jest taka sama, niewyraźna dla osób, które to robią.

Tak, ale zależy to od stopnia niepełnosprawności. Aby wyjaśnić wątpliwości, skontaktuj się z nami przed dokonaniem rezerwacji.

Sprawdź mapę, aby poznać dokładną lokalizację w Costa Calma


Buggies & Quads

Tak, do kierowania jednym z tych pojazdów potrzebny jest obowiązujący prawo jazdy typu B. Zarówno buggy, jak i quady są pojazdami automatycznie.

Minimalny wiek wynosi 16 lat, o ile ważna jest licencja typu B.

Karawana buggy i quadów opuszcza port Morro Jable i ma jeden przybliżony czas trwania 2 godziny. Łącznie około 55 km.

Bez żadnych problemów powinniśmy tylko wziąć pod uwagę, że minimalny wiek, w którym można iść jako towarzysz w quadach, to 7 lat; w przypadku buggy Minimalny wiek to 5 lat.

W każdym pojeździe może jeździć do 2 osób. Karawana podróżuje łącznie 10 pojazdami. Sprawdź mapę, aby poznać naszą dokładną pozycję.

Tak, oferujemy to wszystkim naszym klientom, aby uzyskać więcej sprzętu bezpieczeństwa, aby cieszyć się aktywnością. W przypadku Dajemy im gogle do wózków i kasków do ekranów quadów.